Hluboká nad Vltavou – město mnoha dovolenkových možností a odpočinku

Jihočeské město Hluboká nad Vltavou i v letošní letní sezoně ožilo díky tisícům návštěvníků z celého světa, kteří ve svém zájezdovém i individuálním cestování považují destinaci Hluboká nad Vltavou za významný cíl.

Hlavním lákadlem je samozřejmě především novogotický zámek, který je bělostnou dominantou města a díky kterému zná jméno města – Hluboká nad Vltavou – celý svět. Ovšem zejména v posledních několika letech zaznamenaly pobyty návštěvníků ve městě významnou proměnu. Z jednodenních, jejichž hlavním programem byla návštěva zámku, oběd v místní restauraci a odjezd, se pobyty změnily v několikadenní, během kterých návštěvníci užívají bohaté spektrum aktivit, které Hluboká nad Vltavou nabízí. S uznáním navštěvují rozsáhlý Adrenalin park, tenisové kurty, golfové hřiště nebo, pokud je počasí příznivé, hlubocký letní aqupark.

A také už druhá letní sezóna patří relaxaci a dokonalému odpočinku v komfortním prostředí s komfortními službami – V Relaxačním a Regeneračním centru Hluboká nad Vltavou. Jedinečný komplex nabízí opravdu neomezené možnosti v oblasti wellness, fitness, balneo a také v oblasti léčebné péče, konkrétně plastické chirurgie, korektivní a estetické dermatologie, kardiologie a ortopedie. Velmi pohodlné zázemí doplňuje luxusní hotel a restaurace, která nabízí zajímavé menu, ve kterém si vyberou i opravdoví gourmeti.

Relaxační a regenerační centrum je návštěvníkům města Hluboká nad Vltavou k dispozici už druhým rokem a spokojenost hostů potvrzuje skutečnost, že mnozí z nich se opakovaně vrací a neskrývají svůj názor, že Relaxační a regenerační centrum Hluboká nad Vltavou se pro ně stalo synonymem skutečného odpočinku a uvolnění.

Napsat komentář