Energetičtí poradci vám pomohou v zimě snížit spotřebu energií

Zima je obdobím, kdy se vyšším platbám za energie prostě nevyhnete. Více se protopí, potřebujete častěji ohřívat vodu, dokonce spálíte více elektřiny na svícení, jelikož je mnohdy tma téměř po celý den. Přes všechny tyto komplikace, s nimiž se v létě potýkat nemusíte, se dá na energiích ušetřit. A vy to letos ještě můžete zvládnout.

Úspora energií je snem snad každého člověka. Všichni chceme platit méně a chovat se ekologicky k přírodě. Obě tato přání jsou svým způsobem spojená. Pokud nebudete plýtvat vodou, prospějete sobě i naší planetě. A jak tedy ušetřit na vytápění, vodě a elektřině?

Zachrání vás energetičtí poradci

Na internetu funguje portál E.ON Rádce, který se soustředí na úspory elektřiny, ekologii a alternativní dopravu. Je plný zajímavých článků, informací, tipů a triků, navíc zde působí energetičtí poradci, kteří vám rádi pomohou.

Zcela zdarma vám poradí, jak by právě vaše domácnost mohla ušetřit, sestaví analýzu energetické náročnosti vašeho bytu a poradí i ohledně rekonstrukce a dotace. Energetický poradce je dostupný opravdu každému, a to bezplatně. Nemusíte být ani zákazníkem společnosti E.ON.

I malé změny mohou udělat velký rozdíl

Není vždy pravda, že velký efekt musí stát velké peníze. Například úspora vody je zaručená, pokud se místo koupání budete sprchovat, vyměníte starý bojler za nový a nainstalujete šetřiče vody. Tato zařízení sice něco stojí, ovšem investice se vám velmi brzy vrátí.

Připadá vám, že právě vy šetříte energiemi dost? Nechte si poradit od specialistů, pravděpodobně vás vyvedou z omylu. Věnujte trochu svého času, vyplňte formulář na webu E.ON Rádce a počkejte, až se vám ozvou. Nic vás to nebude stát, můžete jenom získat.

Napsat komentář