Chcete si pořídit plastový obal do výroby, do skladu či pro transport vašich produktů? Schoeller Allibert je ta nejlepší volba na evropském trhu

Pokud podnikáte, určitě dobře víte, že potřebujete kvalitní přepravní či skladovací obalový materiál. Právě pro tyto účely vyrábí společnost Schoeller Allibert už více než 50 let kvalitní plastové obaly.

Proč si tedy pořídit přepravku, kontejner či paletu právě od Schoeller Allibert? V těchto obalech lze totiž přenášet a převážet snad všechno, co vás napadne: potraviny, elektroniku, oblečení a dokonce i tekuté látky nebezpečného i netoxického charakteru (IBC kontejnery).

Jejich jedinečné vlastnosti využijete také ve skladovacích prostorech díky stohování, skládání a zasouvání.

Proč koupit právě plastový materiál a proč právě od Schoeller Allibert:

Odolnost a životnost

V prvé řadě je to jejich dlouhá životnost a odolnost. Všechny kontejnery i boxy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů (polyetylen, polypropylen, HDPE). Jsou odlehčené, ale zároveň bytelné. Většina pevných modelů má dvojité zpevněné boční stěny pro maximální možné zatížení.

Ke všem výrobkům je možné dokoupit náhradní díly v případě poškození při manipulaci.

Optimalizace místa i peněz

Skládací kontejnery a přepravky umožňují efektivní práci s prostorem jak ve skladu, tak při transportu. Stohování beden na sebe dále optimalizuje vaše náklady.

Jednoduchá manipulace

Všechny boxy jsou uzpůsobeny pro snadnou ruční manipulaci. Zároveň však některé řady disponují designem pro automatické a robotizované linky. V nabídce si vybere opravdu každý.

Jednoduchá údržba

Přepravní boxy i kontejnery jsou velmi snadno udržovatelné, stačí je omývat vodou, případně pomocí vysokotlakého čističe. Díky hladkým stěnám se špína zbytečně neusazuje a čištění je pak velmi rychlé. Na přepravkách nenajdete zbytečné záhyby a zarážky, které by v sobě držely prach, mastnotu a celkově nečistotu.

Šetrné k životnímu prostředí

Velkým přínosem je 100% recyklovatelnost všech obalů. Díky kvalitnímu zpracování vydrží i dlouhá léta používání a nakonec je možné materiál znovupoužít pro výrobu dalších beden.

Identifikace

Co určitě nelze opomenout a je důležitou součástí každého podnikání je možnost opatřit přepravky brandingovou značkou. Na každém výrobku je vyhrazený prostor pro logo, EAN kód, který umožní identifikaci zboží, či RFID kódy.

Široká nabídka pro každého

Společnost Schoeller Allibert nabízí široký výběr přepravních plastových boxů: kontejnery, IBC kontejnery, přepravky, palety, vozíky. Kromě standardních modelů je společnost schopna vyrobit také zakázkové řešení dle vašeho požadavku. Mezi nejprodávanější typy patří Combo Fructus, Magnum Optimum, EuroClick, Prelog, Kaiman, Klt boxy.

Společnost Schoeller Allibert je evropskou jedničkou na trhu v oblasti plastových přepravních obalů. Dokáže poskytnout kvalitní služby, produkty a najít to nejlepší řešení na míru pro Vaše podnikání.

Více informací se dozvíte na www.schoellerallibert.com/cz nebo na info.czechrepublic@schoellerallibert.com.

Napsat komentář