Čeká vás vánoční večírek? Okouzlete kolegy svým pohledem

Je tu čas vánočních večírků a vy toužíte být konečně letos hvězdou večera? Je to snadné, kupte si nové šaty, obujte lodičky s vysokým podpatkem a vyrazte za zábavou. Že je to málo, chcete být opravdu jiná? Můžete. Změňte svůj pohled.

Oči jsou branou do duše a spoustu mužů dokážete získat svým pohledem. Váš pohled může být svůdný, uhrančivý, sebevědomý či nevinný, je to jen na vás. Změnu barvy očí a hloubky pohledu si můžete dovolit prakticky ihned. Za pár vteřin je z vás jemná modroočka, vášnivá hnědoočka, nebo sexy svůdnice s kočičím pohledem. Máme pro vás tip, jak na to.

Za pár vteřin jiná pomocí barevných kontaktních čoček

Za barvu našich očí může genetika a my jsme neměli možnost to změnit. Dnes už je to jiné. Dnes jsou na trhu nedioptrické barevné kontaktní čočky, které změní váš pohled během chvilky. Barvu kontaktních čoček si můžeme vybrat podle nálady, nebo ještě lépe, slaďte barvu s make-upem i outfitem. Na výběr máte z pestré škály barev (např. modrá, růžová, zelená) i tvarů. Výsledek vaší proměny bude dokonalý a vy budete zářit a skvěle se bavit. Budete sebevědomá a svůdná.

Vady zraku a barevné kontaktní čočky

Trpíte nějakou vadou zraku a vaše oči se bez dioptrií neobejdou? I vy si můžete pohrát se svým pohledem a s barvou očí. Pro vás jsou určeny dioptrické barevné kontaktní čočky, které si objednáte přímo na míru svému zraku. Nemějte strach, že vám čočky nebudou vyhovovat, levá i pravá čočka se objednává zvlášť, takže si můžete v případě potřeby upravit počet dioptrií pro každé oko. Budete skvěle vidět i skvěle vypadat. Manipulace s barevnými kontaktními čočkami je stejná jako u běžných kontaktních čoček. Za pár sekund z vás bude jiný člověk.

Barevné dioptrické i nedioptrické kontaktní čočky jsou zdravotně nezávadné a při dodržování hygienických zásad a správného používání a čištění si můžete užívat zábavu a pohrávat si se změnou vaší image dlouhé měsíce.