Buďte zase fit díky zdravotním masážím Praha

Trápí Vás bolesti pohybového aparátu a máte pocit, že Vám v boji proti těmto strastem nic nezabírá? Udělejte si čas na návštěvu rehabilitačního centra Rehazone a svěřte se do péče osvědčeným profesionálům. Fyzioterapeuti pracující pro rehabilitačním centrum Rehazone doporučují nejrůznější zdravotní masáže i rázovou vlnu. Podrobné informace o rehabilitačním centru Rehazone najdete zde www.rehazone.cz.

Kdy je vhodná rázová vlna?

Rázová vlna Praha se doporučuje klientům v případě, kdy je sužují bolesti pohybového aparátu. K léčbě ji lze používat například v případě patní ostruhy, tenisového lokte, bolestí ramenního kloubu, třísel či Achillovy paty. Podle fyzioterapeutů je vhodná také při potíží v oblasti krční, hrudní a bederní páteře. Rázová vlna je považována za jednu z nejúčinnějších léčeb metod, které jsou v současnosti lékařům k dispozici. Používá se k léčbě bolestivých stavů pohybového aparátu a nachází uplatnění v oborech ortopedie, revmatologie, sportovní medicíny i rehabilitací. Její účinnost dosahuje až devadesáti pěti procent. Výhodou rázové vlny je, že je naprosto šetrná vůči lidskému organismu. Rázovou vlnu není zpravidla potřeba doplňovat dalšími injekčními či farmakologickými léčbami.

Kdy začít se zdravotními masážemi?

Do rehabilitačního centra Rehazone se můžete objednat na zdravotní masáže kdykoliv, kdy získáte pocit, že u Vás přetrvávají bolesti krční páteře, kolen, kyčlí, ramen či zad. Se zdravotními masážemi Praha je možné docílit relaxace, uvolnění i úlevy fyzických bolestí svalů i pohybových bolestí. Dle typu masáže a přání klienta volí rehabilitační centrum Rehazone dobu masáže, proto je dobré si vždy předem rezervovat termín.

Napsat komentář