Bojujete s chřipkou? Pomoci mohou vhodné doplňky stravy

Období zimy a jara je prakticky každým rokem ve znamení viróz. Chřipková epidemie postihuje značnou část obyvatel. Když už vás začne trápit nachlazení a chřipka, je třeba ulehnout do postele, případně začít brát léky, které vám předepíše doktor. K rychlejšímu uzdravení ale pomohou i vhodné doplňky stravy ve formě tablet.

Extra C 500

Jedním z takových je produkt Extra C 500. Jedná se o přípravek, který v jedné tabletě obsahuje 500 mg vitamínu C, tedy nejdůležitějšího vitamínu, bez něhož se lidský organismus neobejde. Pravidelný a dostatečný přísun vitamínu C zlepšuje celkovou imunitu těla, zároveň přispívá k odstranění únavy. Zmíněný doplněk stravy je užitečný v tom, že vitamín v těle uvolňuje postupně, a to až po dobu 8 hodin. Stačí si dát 1 tabletu denně.

Allicor Super

Proti chřipkovému onemocnění se výborně hodí také česnek. Obsahuje totiž významné množství látek, jako jsou mangan, železo a také již zmíněný vitamín C. Pokud zrovna nemilujete čerstvý česnek, už jen z toho důvodu, že vyvolává nepříjemný zápach v ústech, je zde alternativa v podobě tabletek Allicor Super. Jde o čistě přírodní doplněk stravy, tablety jsou sušinou česneku. 1 – 2 tablety denně napomohou k urychlení uzdravení, chřipka odezní během pár dní.

Echinacea 500 plus

Důležitá je i prevence, aby vaše tělo bylo dostatečně odolné vůči chřipce i dalším nemocem. K posílení imunity dobře poslouží přípravek Echinacea 500 plus, který obsahuje výtažek z třapatky nachové. Obsahuje vitamín C a významné množství zinku, jenž je základem pro správnou funkci obranného systému organismu. Tento doplněk stravy přispívá ke snížení únavy a vyčerpání, protože působí i jako antioxidant, kdy tělo lépe vylučuje škodlivé látky.

Zmíněné doplňky stravy a mnoho dalších pořídíte v internetovém obchodě Gigalekarna.cz.

Napsat komentář