Zajímáte se o kvalitní drátový rozhlas pro města a obce? Ozvěte se firmě ELMIK

Drátové rozhlasy jsou technologií, která se neztratila ani s nástupem nového přetechnizovaného tisíciletí, přestože se snaží být bezdrátovým a internetovým. Staré drátové rozhlasy se pořád využívají, nové se montují. Máte rovněž zájem?

Doba drátových rozhlasů nekončí

Když někdo vyjmenovává mediální a informační kanály, obvykle na drátový rozhlas zapomene. Zeptejte se ale v obcích, kde jej mají a využívají. Patří mezi nejdůležitější informační kanály. I když do zastupitelstva postupně nastupuje mladá generace, která se už narodila do doby počítačů a pomalu i mobilních telefonů, drátový rozhlas nikde neruší. Do měst a obcí patří a využití nachází i jinde.

Drátový rozhlas je nepostradatelný i v jiných institucích a firmách. Vyžití má v zdravotnických zařízeních a nemocnicích. Potřebují jej výrobní podniky i průmyslové haly. Nepostradatelným je na sportovištích i ve školách, kde se využívá současně i jednotná časomíra. Neobejdou se bez něj kulturní domy, nádraží (vlaková i autobusová), též velké hřbitovy a obřadní síně (smuteční ani svatební).

Drátový rozhlas od ELMIK

Kvalitní drátový rozhlas pro města a obce montuje firma ELMIK. Ta se na tyto systémy specializuje od roku 1994, kdy začala fungovat jako servisní společnost pro opravy městských a obecních drátových rozhlasů. Dnes firma své pole působnosti ještě rozšířila. Montuje i bezdrátové rozhlasy, ty drátové jsou však stále žádané a perfektně funkční. Firma nabízí zákazníkům nejlepší ceny na trhu a s montáží nových zařízení rovněž kompletní servis a péči o jejich infrastrukturu.

ELMIK je specialista nejen na drátový rozhlas

Vše, co vám je schopna firma ELMIK nabídnout, najdete podrobně na jejich webových stránkách Elmik.cz. Specializuje se nejen na drátový a bezdrátový rozhlas, ale též na rozhlasové ústředny a zesilovače, ozvučuje školy, montuje a servisuje elektronické sirény, instaluje jednotný čas pro podniky i do škol a dodává rovněž ultrazvukové čističky. Určitě najdete hned více služeb, které u firmy ELMIK rádi využijete.