Ve Španělsku jako doma

Španělsko, největší země Pyrenejského poloostrova, je vzrušující křižovatkou, na níž se protínají lákadla, ze kterých si vybere snad úplně každý. Přírodní krásy, bohatá historie, dráždivá přítomnost zahrnující možnost zážitků na poli sportovním, kulturním či gastronomickém. Ráj pro milovníky koupání v moři a nádherných pláží.

V případě, že patříte mezi nemálo z těch, kteří se do Španělska zamilovali, začnete zcela jistě řešit, jak být se svojí láskou co nejvíce a co nejčastěji. Ve chvíli, kdy dovolená jednou za rok nestačí, je čas přemýšlet o vlastním bydlení ve Španělsku. Trend pořizování druhého bydlení v zahraničí je na vzestupu a pro nákup apartmánu nebo domu v této zemi je nyní ideální doba.

Ceny realit ve Španělsku šly v poslední době výrazně dolů, k dispozici je navíc poměrně bohatý výběr domů i bytů. Nabídku domů na mořském pobřeží i apartmánů v přímořských letoviscích naleznete v databázi na webu Nemovitosti Španělsko.

Mezi nejatraktivnější lokality patří zejména jih Španělska, jmenovitě kouzelná Andaluzie. K nejoblíbenějším destinacím v přímořských oblastech patří Costa de la Luz, Costa del Sol, Costa Blanca nebo Costa Cálida.

Opomenout nemůžeme ani Kanárské ostrovy a Mallorcu, které jsou administrativní součástí Španělska. Na Kanárských ostrovech, které se od první poloviny devadesátých let těší velké přízni českých turistů, se ceny nemovitostí v podstatě neliší od těch na pevnině. V případě Mallorky je tomu ale jinak. Protože se jedná o velmi lukrativní a oblíbenou lokalitu, jsou zde ceny o něco vyšší.

Španělsko občanům České republiky, jako členské zemi Evropské unie, v nákupu nemovitostí nijak nebrání. Takže pokud vás láká druhý domov na jihu Evropy, nic nebrání tomu, aby se vaše přání nezačala naplňovat. Na shledanou ve Španělsku.

One comment

Napsat komentář