Užíváte si teplé počasí s oblíbeným kolem? Pokud ne, je na čase začít

Přesně v těchto dnech už můžeme potkávat spoustu milovníků kola, kteří zdolávají silnice i lesní stezky. Sezóna je v plném proudu, a tak byste si ji měli začít pořádně užívat. To však není možné, pokud nevlastníte pořádný bicykl. Váháte, jaký pořídit? Máme pro vás několik tipů.

Různé terény

Typický výlet v sobě kombinuje jízdu po zpevněných cestách, cyklistických trasách i lesním terénu. Z toho důvodu se hodí vsadit na univerzálnější jízdní kola, jež vás podpoří v jakékoliv situaci. Těch však najdete na trhu tak ohromné množství, že se z toho až točí hlava. Nechcete zbytečně utrácet, ale zároveň toužíte po kvalitním prostředku?

Rozhodně se podívejte na vyhlášená kola Cannondale, která si vysloužila popularitu na základě skvělého poměru ceny a kvality. Tyto produkty využijete jak během jízdy na silnici, tak i v náročném horském terénu. Levnější varianty mají tělo z hliníku, zatímco nákladnější potěší ultralehkým karbonovým rámem.

Pestrý výběr

Za zmínku stojí i špičková kola Rock Machine, která potěší jak začátečníky, tak ostřílené závodníky. Během výletů vás rozhodně nadchne promyšlené odpružení, díky němuž snížíte nárazy a námahu na minimum. V současné době se daná značka chlubí dokonce i moderními elektrokoly s vysokým výkonem.

Ať už hledáte kolo na silnici, do lesa, na dráhu, nebo spíše potřebujete univerzální řešení, mrkněte se na webové stránky známého hráče Ramala. Zmíněná společnost disponuje rovnou sedmi pobočkami v několika krajích, stejně jako přehledným e-shopem.

Rozklikněte si vložené odkazy a ihned se dočkáte výběru stovek a stovek prostředků za příjemné ceny oproti konkurenci. Zastavíte-li se do jedné z poboček, budou se vám věnovat zkušení specialisté, kteří vás nechají osahat si jednotlivé typy.