Ubytování pro studenty Praha

V Praze se nachází hodně druhů škol a studenti se sem tím pádem hrnou ze všech koutů naší země. Ne každý má však možnost se ubytovat u příbuzných, známých nebo na koleji. Ubytování pro studenty Praha nemusí vždy znamenat problém. Postačí se informovat o levném ubytování pro studenty v Zahradním městě v Praze 10, kde nabízejí hned několik variant k bydlení. Navíc nic neriskujete, vše vyřídíte velmi rychle, snadno a za příznivé ceny.

Pro studentské bydlení se hodí rovnou tři typy ze zdejší nabídky – garsonka, ubytovna nebo penzion. Ve všech případech se jedná o kvalitní, čisté a moderním trendům vyhovující způsob ubytování. Výhodou je pěkné okolní prostředí plné zeleně a skvělá dosažitelnost centra města pomocí veřejných dopravních prostředků.

Ubytování pro studenty v Praze zde začíná na ceně 99 Kč za jednu noc. Jiná cena se odvíjí podle požadavků studenta na pokoj, které se liší vybavením. V případě zájmu si lze až pro tři lidi současně pronajmout garsonku. Pronájem bytu – garsonky vyjde na devět tisíc korun měsíčně včetně poplatků. Byty mají vlastní sociální zařízení, kuchyňskou linku, vařič a lednici.

Kromě levného pronájmu pokoje nebo bytu nabízí ubytovna a penzion Zahradní město v Praze 10 pro zájemce obědy v restauraci od 59 Kč. Sportovní příznivce zaujme možnost slevy na vstupy do fitness centra Kentoya v areálu. Nepřetržitě funguje internetová kavárna a zájemci o wifi připojení ho mohou využívat na pokojích. Pokud má o wifi zájem více jak deset studentů, jedná se o službu zcela zadarmo. K dispozici je i společenská místnost s kuchyňkou, kam se vejde cca patnáct až dvacet osob. Nedaleko budovy nechybí obchody, restaurace, masážní salony, kosmetická studia a vše, co potřebuje současný člověk.

Případné problémy a dotazy vyřeší pověření zaměstnanci na recepci, která je přístupná  každý den bez přestávky, tj. nonstop!

Napsat komentář