Spolehlivé stěhování bytů a kanceláří

Každý to asi někdy zažije – stěhování. Noční můra všech. Pokud máte spoustu věcí a chcete si ulehčit práci, můžete najmout specializovanou firmu na stěhování v rámci různých měst. Například firma DYMAS s.r.o. vás přestěhuje nejen po Brně (kde jsou najeté kilometry zdarma), ale také po celé České republice a klidně i po celé Evropě.

Pokud stěhujete byt či kancelář, je třeba dbát na některá pravidla při nakládání stěhovacího vozu. Pokud tato pravidla budete znát, bude nakládání rychlejší a vy tak zaplatíte méně peněz za hodinovou mzdu zaměstnanců stěhovací firmy.

Zde jsou pravidla při nakládání:

  • Už při rezervaci dbejte na to, abyste se vlezli do stěhovacího auta – stěhování Praha proto zajišťuje technika, který vám zdarma připraví ceník stěhování na celou přepravu předem. Pokud si nejste jistí, je výhodnější vybrat raději větší auto, abyste se nemuseli vracet.
  • Vytvořte si seznam toho, co máte v úmyslu přestěhovat. Dobře si promyslete, co uvedete nejdříve. Poté může stěhování probíhat podle seznamu a dosáhnete tak optimálního využití prostoru dodávky.
  • Začněte od nejtěžších věcí, jako je nábytek a spotřebiče. Následují těžší krabice, které jsou naplněny hůře rozbitnými věcmi. Poté mohou následovat těžké, ale křehké krabice. Na samý vrchol přijdou skleněné a jiné křehké věci.
  • Zvažte rozložení některého nábytku – ušetříte tak místo.
  • Nábytek by měl být obalen v různých podložkách nebo přikrývkách. Pokud takový materiál doma nemáte, můžete se spolehnout na stěhování Praha – ta vám zapůjčí obalový materiál. Matrace je dobrou podložkou proti znehodnocení nábytku.

Budete potřebovat pojištění?

Je vhodné si před stěhováním své věci pojistit – například dražší spotřebiče (televize, počítač atd.). Stěhování Praha pojištění zdarma vyřeší za vás, vaší jedinou starostí tak bude samotné stěhování.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *