Servery DELL a HP za dobré peníze

Pořízení serveru bývá v některých firmách pravidelným koloritem. Chtějí koupit dobrý server dobré značky za dobré peníze. Nejlépe DELL a Hewlett-Packard, které bývají v oblasti serverů nejvíce proslulé. Pořizovací ceny nových serverů těchto značek však bývají poměrně vysoké a ne každá firma na ně má. Naštěstí je zde Czech Server a jeho levné ale kvalitní DELL servery a HP servery.

Repasované servery jako nové

Czech Server je největší specialista na prodej serverů v České republice. Pochopitelně prodává i servery nové, ale jeho specialitou jsou repasované servery. Je to oblast, ve které je společnost doopravdy silná. Servery si nenechává repasovat od někoho z druhého konce světa, ale veškerou repasi si dělá sama. Její team tvoří mladí, technicky vzdělaní lidé, kteří servery dokonale prohlédnou a vymění komponenty, které již dosloužily. Zkrátka provedou serveru takovou generální rekonstrukci. Po repasi tedy jimi opravené servery od nových nerozeznáte.

Konfigurace serveru samozřejmostí

Různí lidé mají různé potřeby. To platí samozřejmě i u serverů. Czech Server to ví, a proto si můžete většinu serverů sami nakonfigurovat v rámci e-shopu. Kupovanému serveru tedy nebude nic chybět, ale ani přebývat. Zkrátka bude odpovídat přesně vaším potřebám.

Desítky dalších komponent

Koupili jste si server a po čase zjistili, že má malou RAM a potřebujete ji rozšířit? Využíváte server více a potřebovali byste přikoupit nový disk? Ani jedno není s Czech Serverem problém. Kromě serverů a workstations má Czech Server ve své nabídce spoustu komponent vhodných i pro vás server. A také za velmi dostupné ceny.

Czech Server neprodává pouze hardware, ale také software. Chcete-li na svém serveru upgradovat operační systém, s Czech Serverem to není problém. Proto si zde vybere téměř každý.

Servery DELL za nejlepší peníze. Pořídíte na Czech Serveru.

Napsat komentář