Nevyšel Vám v bance úvěr? Zkuste SMS půjčku

Zvýšily se Vám znenadání náklady a potřebujete přežít do další výplaty? Jako první Vás zajisté napadne tradiční banka. Toto východisko ale ne vždy vyjde.Může se stát, že Vám banka z jakýchkoliv důvodů úvěr neposkytne. Co pak? Nabízí se řešení, které je oproti bankám mnohem snadnější – sms půjčka.

Jeden formulář a je to

V čem se sms půjčka liší od klasických metod? Největší odlišnost je v tom, že nemusíte mít ručitele. O půjčku může zažádat kterýkoliv občan České republiky starší osmnácti a mladší osmašedesáti let. Co musíte udělat k tomu, abyste půjčku získali? Stačí navštívit webové stránky, kde vyplníte formulář. V něm zadáte Vaše jméno, rodné číslo a telefonní číslo. Pak už jen stačí čekat na textovou zprávu s ověřovacím kódem. Poté dokončíte registraci a zaplatíte registrační poplatek ve výši jedné koruny. Pak už Vám nic nebrání v tom zažádat o půjčku.

Jak zažádat o sms půjčku?

Po zdárné registraci už můžete jednoduše využívat služeb sms půjček. Vždy je možné čerpat jen jednu půjčku v jednu dobu.Při prvních půjčkách můžete zažádat o jakýkoliv finanční obnos v rozmezí 100- 6000 Kč. Při častějším využívání se maximální obnos navýší až na 20 000 Kč. Vaše žádost bude obratem vyřízena a po rozhodnutí o poskytnutí úvěru budou prostředky přeneseny na Váš účet během několika minut.

Splacení půjčky

Po získání půjčky nelze opomenout jednu důležitou věc, a to totiž splacení půjčky. Je nutné jí splatit totiž v řádném termínu. Pokud však potřebujete lhůtu prodloužit, máte samozřejmě takovou možnost tak učinit. Druhou splatnost můžete prodloužit až o třicet dní. Jediné, co k tomu stačí, je zaplatit poplatek za prodloužení.

Napsat komentář