Náhradní díly Zetor: Poradíme vám, kde je sehnat

Vlastně už je shánět nemusíte. Dnes díky BVM, specializované firmě na autodíly a příslušenství, dokážete pro své Zetory koupit vše, co potřebujete. Oživte zase své perly.

Zetor je kvalitní značka zemědělských strojů, jejíž historie se začala psát již ke konci roku 1945, kdy vznikly první prototypy traktorů Zetor. Od srpna 1946 byla zahájena sériová výroba modelu Zetor Z-25. I ten dokážete dát díky náhradním dílům z BVM dohromady a svého krásného veterána tak opět rozchodit a nechat třeba i pracovat. Náhradní díly Zetor 25 již nejsou nedostupnými.

Staré Zetory dodnes pomáhají drobným zemědělcům i majitelům větších zahrad. Sváží dřevo z lesa, často jsou součástí vybavení menších obcí. Jsou krásné a funkční. Jde rozhodně o značku, na kterou můžeme být pyšní. Zetor 25, 30, 50, následně pak unifikované řady UŘ I, II a III, ale i moderní lehké řady traktorů JRL, kam patří Zetor Proxima a Prima Plus, ty všechny budete snadněji udržovat v provozu či renovovat díky BVM. Firma a její e-shop se specializují na náhradní díly Zetor.

Vše, co potřebujete nejen na Zetor

Ať již sháníte startér, vodní čerpadlo, nebo třeba zadní světla, vždy se obraťte na BVM. Společnost má v sortimentu nové i repasované náhradní díly na Zetor. Odborníci vám umí poradit, ale i rezervovat sháněné součástky.

Firma se však specializuje i na další vozidla. Na stejném místě koupíte náhradní díly pro automobily Tatra, Liaz, Avia, Karosa, Desta, PRAGA V3S či Škoda 1203. K dispozici má celé spektrum náhradních dílů, sama zajišťuje repase a nabízí i poradenské služby. Přímo na webových stránkách e-shopu najdete mnoho užitečných rad, různá schémata a návody, ale i pokyny k montážím. Potřebujete třeba poradit ohledně startérů, jejich používání a montáži? Nebo hledáte tyto informace k hydraulickým zvedákům? V BVM vědí, co zákazníci nejčastěji řeší, a umí se vším poradit.