Jaké rudly oceníme ve skladu či v podniku?

Manipulační technika je doslova zázrak dnešní doby. Než se manipulační technika dostala na trhu, museli skladníci dělat skutečně těžkou fyzickou práci. Museli manipulovat s těžkými krabicemi, paletami i balíky. Naštěstí dnes to není nutné. Manipulační technika se pořizuje do každého skladu nebo podniku, aby šla práce zkrátka jako po másle. Pro zaměstnance je manipulační technika něco, co jim zlehčuje práci, pro zaměstnavatele je to výhodná investice, která snižuje počet pracovních úrazů ve skladu a díky které je práce ve skladu rychlá, tudíž efektivní.

Do skupiny manipulační techniky se však řadí mnoho strojů, vynálezů a vymožeností. Ne všechny však do našeho skladu potřebujeme. Kromě plošinových a policových vozíků využijeme také rudly, ale jaké konkrétně? Vždyť je jich tolik druhů! A každou využijeme k jinému druhu práce.

1) Rudly na sudy

Pokud se zaměřujete na prodej vína nebo jste pan hospodský, využijete rudly na sudy. Jedná se o manipulační techniku, díky které snadno přemístíte sudy z místa na místo. Rudly přemístí nejen sudy s vínem, ale také sudy s pivem nebo případně se sladkými bublinkovými nápoji.

Existují také rudly speciálně na pivo a limo, jedná se však o velice podobný produkt, který slouží k naprosto stejným účelům. V konečném důsledku je na samotném zákazníkovi, pro jaké rudly se rozhodne.

2) Rudly schodišťové

Rudly schodišťové jsou poměrně praktické rudly, které v současné době využijeme také velice hojně. Je možné s nimi přemístit krabice, balíky i mnohé další zboží, produkty nebo výrobky, s nimiž je třeba manipulovat.

3) Rudly skládací

Velmi praktickou manipulační technikou jsou rudly skládací, které je možné složit v případě, že je nevyužijete. Opět platí, že s nimi snadno a rychle přemístíte z místa na místo doslova cokoli. Hodí se nejen do skladů, ale také do vinařství, hospod či podobných podniků.

Napsat komentář