Italská vína – ta nejlepší volba pro milovníky hroznů

Patříte mezi milovníky hroznů, a to v tekuté podobě? Dopřejte si opravdový požitek díky kvalitním vínům z prosluněných italských vinic z oblastí, jako je Toskánsko nebo Sicílie. Užijte si plnou chuť vybraných odrůd italských vín, ať už víno samotné či v kombinaci s nějakým jídlem.

Výtečné odrůdy z Toskánska

Oblast Toskánska je známá rozlehlými vinicemi, které jsou díky své poloze jako stvořené pro pěstování chutných a šťavnatých hroznů. A právě proto toskánská vína patří mezi jedna z nejoblíbenějších. Vyznačují se plnou chutí a některá z nich se pyšní i tím, že patří mezi nejlepší na světě. Vyberte si z odrůd, který jsou typické výraznějšími kyselinkami a ovocnými či květinovými tóny. Perfektně se hodí třeba k těstovinám a pizze.

Chutné a lahodné víno ze Sicílie

Svojí atraktivní a zajímavou chutí vás okouzlí i výtečná vína ze sicílie. Na tomto ostrově jsou velice příznivé podmínky pro pěstování hroznů. Ať už dáte přednost bílému, červenému nebo růžovému, určitě budete maximálně spokojeni.

Super kvalita s rychlým dodání přímo do vaší skleničky

Při výběru kvalitních a chutných vín se neváhejte obrátit na spolehlivého dodavatele z e-shopu, který vznikl z lásky k Itálii a italskému vínu. Již od roku 2013 vybíráme přímo ve slunné Itálii to nejkvalitnější víno a zajišťujeme jeho rychlé dodání do vašich skleniček. V sortimentu e-shopu kromě vín vybraných na základě ochutnávek na veletrzích a výstavách, najdete i extra panenské olivové oleje špičkové kvality nebo také balzámové octy.

Vysoká kvalita za přijatelné ceny

U nás seženete kvalitní produkty za přijatelné ceny. V současnosti zastupujeme více než 60 vinařství z Itálie a jsme tak největším internetovým specialistou na italská vína v České republice. Ať už jste náročný milovník vín či jejich sběratel, anebo teprve začínáte s jejich poznáváním, u nás si rozhodně vyberete! V naší nabídce najdete skvělá vína nejenom pro každodenní příležitost, ale i raritní a luxusní kousky do archivu.