Hliníková okna představují to nejlepší na trhu

Hliníková okna bývala v minulosti spojována především s průmyslovými a administrativními budovami, ovšem stále častěji se tento materiál dostává do rodinných domů. Hliník jako takový je totiž vysoce odolný, zvládne bez problémů i neustálé používání a vnese do interiéru perfektní tepelněizolační vlastnosti. V následujících řádcích vám představíme hned několik důvodů, proč se vyplatí do hliníkových oken a dveří investovat.

Hliníkové profily jsou nehořlavé

Prvním důvodem, proč se hliníková okna začala rozšiřovat, je jejich dlouhá životnost. Předčí v tomto ohledu plastové i dřevěné alternativy. Stejně tak jsou profily odolné, pevné, nekroutí se, a hlavně jsou i nehořlavé. Hliníková okna jsou i překážkou pro zloděje, neboť se dají velice těžce vypáčit.

Docílíte velké prosklené plochy

Pokud se vám líbí francouzská prosklená okna i velké prosklené fasády, s hliníkovým materiálem to není žádný problém. Hliníkové systémy jsou pro takové realizace jako stvořené. Přitom jsou okenní rámy velice tenké a štíhlé.

I hliníkové dveře jsou stále populárnější

Setkat se můžete nejen s okny, ale také jsou oblíbené hliníkové dveře. Protože jsou dveře nejvíce namáhaným prvkem nemovitosti, je nezbytné, aby toho vydržely co nejvíce, což hliník dokonale splňuje. Určitě vás nadchne, že jsou bezúdržbové, bytelné a trvanlivé. Zvyšují bezpečnost celé nemovitosti.

Kdo hliníkové dveře a okna nabízí?

V případě, že jste se tedy rozhodli pro výměnu stávajících okenních prvků za moderní provedení, obraťte se na společnost PRUNIWERK, která je specialistou v tomto ohledu. V její nabídce najdete kromě jiného i světlovody, jež propustí přirozené denní světlo třeba do výrobních hal a skladů. Záleží pouze na vás, co od PRUNIWERK požadujete, neboť nabídka služeb a produktů je vskutku široká.

Napsat komentář