Festival zdraví

Rádi dodržujete zdravý životní styl? Snažíte se jíst pravidelně, zdravě a vyváženě? Věnujete dostatečnou péči také svému tělu a aktivně či rekreačně sportujete? Umíte relaxovat a užíváte si rádi chvíle během masáží či jiných wellness procedur? Právě pro vás je tedy připraven 4. ročník festivalu zdraví, který úspěšně pořádá společnost Cordeus. Celodenní přehlídka toho nejlepšího, co pracovníci společnosti umí, vám může ukázat nové cesty nejen ke zdravé gastronomii, ale také ke správné péči o tělo i mysl. Najděte na festivalu svůj spokojený vnitřní svět.

Zdravá výživa pro zdravý život

Pokud se místo salátů a luštěnin raději se zakousnete do pořádného prorostlého steaku z jihoamerického mladého býčka, pravděpodobně se o zdravý životní styl příliš nezajímáte. Možná ale právě stojíte na křižovatce a zvažujete, ať už kvůli zdravotním komplikacím, anebo z jiného, osobního důvodu, že zdravý jídelníček zařadíte do své pravidelné životosprávy. Vám pak na vaší nové cestě mohou pomoci odborníci ze zdravé výživy Praha, kteří sestaví váš nový jídelníček právě tak, jak si zaslouží váš životní styl a zdravotní stav. V jídelníčku šitém přesně na míru nemusíte mít potraviny, které nemáte rádi či které vám nedělají dobře. Každý správný výživový specialista si poradí i s těmito výjimkami.

Festival zdraví už počtvrté

Pokud vás zajímá, jak takový festival zdraví vypadá, můžete se přijít podívat na vlastní oči. Veškeré potřebné informace najdete pohodlně na stránkách společnosti Cordeus –   www.cordeus.cz/kalendar-akci/festival-zdravi-2017/. Váhat s návštěvou nemusíte ani v případě, staráte-li se o vaše milované ratolesti. Do patnácti let totiž mají volný vstup. Užijte si s rodinou zdravý den plný zábavy. Cordeus nabízí relaxaci pro celou rodinu!

One comment

Napsat komentář