Express lakovna: Oprava laku do 1h.

Máte poškrábaný či jinak poškozený lak na autě? Hledáte levné a přesto kvalitní řešení?Express lakovna Vám provede rychlou opravu laku za příznivou cenu. Váš vůz bude vypadat jako nový. Jako by nikdy žádné šrámy na svém laku ani neměl! Oprava laku je prováděna pomocí moderních technologií a na počkání. U nás nečekáte více než je nutné, provádíme expresní opravu laku do hodiny. Na rozdíl od jiných autolakoven, váš vůz u nás tak nemusíte nechávat několik dní. Jednoduše si zarezervujte termín opravy na bezplatné lince: 800 01 01 01, přivezete váš vůz a my vám opravíme lak na počkání.Oprava laku je zde pro Vás i Váš automobil. K lakování aut využíváme těch nejmodernějších a prvotřídních technologií. Naše oprava laku je opravdu prvotřídní prací. Po přelakování poškrábaných míst nenaleznete žádné stopy. Žádné kapky, mapy, přechody či jiné. Express Autolakovna Praha – to je kvalitní oprava laku, rychle a bez kompromisů. Na prvním místě je pro nás spokojený zákazník, který se k nám v případě potřeby také rád vrátí. A je pravdou, že spokojený zákazník je sám dobrou reklamou. Ubezpečujeme Vás, že s naší prací budete spokojeni!

Oprava laku bez demontáže dílů – expresní lakování aut

Veškeré opravy laku provádíme bez demontáže dílů. Naši technologii lakování autmůžeme využít na mnoho různých, často i špatně přístupných míst. Jsme schopni odstranit i drobné škrábance na karoserii Vašeho auta, například poškrábaný blatník, škrábance a důlky na dveřích, škrábance od kamínku a další. Pokud jste měli jakoukoliv, i drobnou nehodu, třeba i s klíčem, který Vám při odemykání auta ujel a poškrábal dveře, nechte si provést opravu laku od profesionálů a odborníků. Autolakovna Praha je zde pro Vaše potřeby. Náš zákazník, náš pán. Naším hlavním cílem je plně spokojený zákazník, který od nás odjíždí s opraveným lakem a jeho automobil vypadá jako nový.

A co budete dělat tu hodinu, kterou budete čekat, než bude provedena oprava laku? V naší čekárně na Vás čeká WiFi připojení či stolní počítač s internetem ZDARMA, nebo si můžete zajít na oběd či večeři do blízké restaurace.

Může vás zajímat:

Půjčka do 15 minut

Napsat komentář