Dovolená na jachtě ostrov Elba

Máte zájem o o trochu netradiční dovolenou, ale nechcete platit víc než s cestovkou? Tak pojeďte na dovolenou na jachtu! Na naší 8,5 metrovou plachetnici jménem Hellcat jezdí již řadu let mnoho českých dovolenkářů a nemohou si pobyt na moři vynachválit.

Již tradičně se plavíme v Tyrhénském moři kolem ostrova Elba, který je známý pro svou křišťálově čistou vodu, kterou v chorvatsku nebo jinde v itálii jen tak nenajdete. Pobyt na lodi je ideální pro úzký okruh přátel nebo pro rodinu s dětmi (od 3 let). Jachta je plně vybavená s kuchyní, lednicí, záchodem a sprchou.

Mezi hlavní výhody jachty patří především možnost dostat se na krásné, téměř prázdné pláže přístupné pouze z moře. Mnoho zážitků si jistě odnesete i ze šnorchlování, případně pro zájemce nabízíme i potápění s dýchacím přístrojem až do hloubky 5 metrů. Okolo Elby je totiž přes dvacet potápščských atrakcí a pokud by vám náhodou nestačili, na Elbě můžete spatřit mnoho mořských živočichů (murény, očnatci, chobotnice, delfíni a když se poštěstí, tak dokonce velryby).

Samozřejmě nebudete ochuzeni ani o pobyt v přístavních městečkách, večeře v restauracích s výhledem na moře a nákup suvenýrů. Elba nabízí vyžití i co se týče pěší turistiky případně výletů na kole. A jako třešničku na dortu můžete na naší jachtě absolvovat honbu za pirátským pokladem (pro děti se skutečnou odměnou) nebo se zúčastnit pirátské bitvy dvou lodí (pro dospělé).

Ale co je nejdůležitější svůj PROGRAM si řídíte SAMI. Můžete si tak naplánovat pobyt přesně tak, jak to máte rádi nebo jakou budete mít zrovna náladu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *